شهرهای پربازدید

مبدا خود را انتخاب کنید

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنیدمبدا و مقصد یکسان است.
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.

بالای ۱۲ سال۲ تا ۱۲ سالزیر ۲ سال

بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی و خارجی را از میان ۹۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، آنلاین و ریالی بخرید

پرواز خارجی با بهترین قیمت

پروازهای خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و بلیط هواپیما را به‌صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز، امکان کنسلی آنلاین پروازهای سیستمی و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت‌های دقیق‌تر یا مقاصد دیگر از باکس جستجوی بليط هواپيما استفاده کنید.

بلیط هواپیما تایلند

اگر می‌خواهید با یک تیر چند نشان بزنید، دریا و جزیره، برج و معبد و سنت و مدرنیته را کنار هم ببینید، بلیط هواپیما تایلند برای شهرهای پرطرفدارش را بخرید و ماجراجویی‌های تازه‌تان را شروع کنید. بلیط بانکوک را برای تماشای معابد بودایی در بافت مدرن شهر بخرید، بلیط پوکت را برای تماشای جزایر و آب‌های شیشه‌ای‌اش انتخاب کنید و پاتایا را برای بازی با فیل‌های خاکستری و هیجان‌های آبی‌اش ببینید. برای سفر به هرکدام از این شهرها، باید بلیط تایلند را بخرید و بعد برای گرفتن ویزا اقدام کنید.

تایلند سرزمین هیجان‌های آبی، منظره‌های سبز و بوداهای طلایی‌ست. از بانکوک با برج‌های بلندش گرفته تا پوکت، سرزمین صخره‌های پر رمز و راز و پاتایا، جزیره‌ی بازی‌های آبی. پاییز بهترین وقت سفر به تایلند است؛ زمانی که رطوبت هوا در کمترین حالت خودش است و با خیال راحت می‌توانید همه‌جا را بگردید. فرقی نمی‌کند بلیط بانکوک باشد یا بلیط پوکت؛ در روزهای پاییزی بلیط تایلند، کمی نایاب و گران می‌شود که بد نیست از مدتی قبل آن را بخرید. البته به جز پاییز، روزها و تعطیلات دیگری در سال هستند که بلیط تایلند را سخت یا گران پیدا می‌کنید.

همه چیز درباره پرواز تایلند

بلیط پرواز تایلند را باید با بلیط بانکوک، بلیط پوکت یا بلیط سامویی جستجو کنید. ماهان و تای ایرویز ایرلاین‌هایی هستند که از تهران به بانکوک پرواز مستقیم دارند. امارات، قطری، الاتحاد، عمان ایر، گلف ایر، ایرآسیا هم ایرلاین‌های محبوب برای خرید بلیط بانکوک هستند که پروازشان غیر مستقیم است. بلیط بانکوک از ایرلاین‌های ماهان و تای ایرویز معمولا زودتر فروخته می‌شوند و به‌ خاطر پروازهای روزانه و مستقیمشان محبوبیت بیشتری دارند. بلیط بانکوک معمولا در فروردین، تعطیلات نوروز، کریسمس و ماه اسفند زودتر از قبل فروخته می‌شود. بنابراین برای خرید بلیط تایلند به مقصد بانکوک در این تاریخ‌ها بهتر است حداقل از دو ماه قبل اقدام کنید. برای خرید بلیط تایلند به مقصد پوکت، باید بدانید که همه پروازها غیرمستقیم هستند. تای ایرویز، امارات و الاتحاد محبوب‌ترین ایرلاین‌ها برای خرید بلیط پوکت است و تای ایرویز بینشان ارزان‌تر فروخته می‌شود و تعداد توقف‌های کمتری دارد. تعطیلات نوروز، تعطیلات کریسمس، تابستان و ماه بهمن بلیط پوکت بیشتر از همیشه فروخته می‌شود و بد نیست برای خرید بلیط تایلند به مقصد پوکت در این تاریخ‌ها زودتر دست‌به‌کار شوید. سامویی هم از آن مقصدهایی‌ست که پرواز مستقیم از ایران به آن وجود ندارد. بلیط سامویی معمولا راحت پیدا می‌شود و فصل‌های شلوغ ندارد. پاتایا فرودگاه ندارد؛ معمولا توریست‌ها برای سفر به پاتایا بلیط تایلند به مقصد بانکوک می‌خرند و از آنجا با تاکسی یا ون خودشان را به پاتایا می‌رسانند.

فرودگاه‌های تایلند

بانکوک دو فرودگاه بین‌المللی دارد؛ فرودگاه جدید بانکوک سووانافم (BKK) در 25 کیلومتری مرکز شهر که پروازهای مستقیم از تهران به آن انجام می‌شود و فرودگاه قدیمی دون موئنگ (DMK) که از آن پروازهای داخلی کشور تایلند انجام می‌شود. پوکت یک فرودگاه اصلی و بین‌المللی دارد که تمام پروازهای تایلند به مقصد یا از مبدا پوکت در همین فرودگاه است. فرودگاه پوکت (HKT) در شمال جزیره پوکت واقع شده و تا مرکز شهر 32 کیلومتر فاصله دارد. سامویی هم یک فرودگاه کوچک در 2 کیلومتری مرکز شهر دارد که همه پروازهایش از آن انجام می‌شود. یادتان باشد اگر بلیط تایلند را برای مقصد بانکوک خریدید و قصد پرواز از بانکوک به شهر دیگری داشتید، حتما به اسم فرودگاه پرواز دوم دقت کنید.

ایرلاین‌ها

لوگوی ترکیش
لوگو جت بلو
لوگو ایرفرانس
لوگو آنتالیا
لوگو آسمان
لوگو امارات
لوگو اتحاد
لوگو قطر
لوگو ترکیش
لوگو ایران ایر
KLM logo
لوگو ماهان

مشتریان

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن