شهرهای پربازدید

مبدا خود را انتخاب کنید

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنیدمبدا و مقصد یکسان است.
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.

بالای ۱۲ سال۲ تا ۱۲ سالزیر ۲ سال

بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی و خارجی را از میان ۹۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، آنلاین و ریالی بخرید

پرواز خارجی با بهترین قیمت

پروازهای خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و بلیط هواپیما را به‌صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز، امکان کنسلی آنلاین پروازهای سیستمی و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت‌های دقیق‌تر یا مقاصد دیگر از باکس جستجوی بليط هواپيما استفاده کنید.

بلیط هواپیما پاریس

فکر می‌کنید وقت این رسیده که ایفل را از نزدیک ببینید و در شانزه‌لیزه واقعی قدم بزنید؟ بلیط هواپیما پاریس، روزانه از تهران پرواز دارد؛ فقط باید چمدان ببندید و خودتان را به شهر آرزوها برسانید. برای ویزای پاریس نیازی به خرید بلیط پاریس نیست؛ همین که پروازتان را رزرو کنید کافیست. بعد از دریافت ویزا می‌توانید خرید بلیط پاریس را قطعی کنید.

برای بازدید از دیدنی‌های پاریس هرچه بیشتر وقت بگذارید، کشف‌های بیشتری هم خواهید داشت؛ از بلندای ایفل که نماد اصلی شهر است گرفته تا لوور باشکوه با هرم شیشه‌ای معروفش که به خاطر بزرگی و آثار هنری فراوان و مهمش، بیشتر از یک‌بار باید به آن سر بزنید. شانزه‌لیزه هم که احتیاج به معرفی ندارد؛ خیابان آشنای شهر رویاها، با مغازه‌های مجلل و پر زرق‌وبرقش که جان می‌دهد برای قدم زدن و تماشای ویترین‌های رنگارنگ برندهای مختلف دنیا. پاییز و بهار پاریس دیدنی‌ست و تابستان‌هایش هم گرم و شلوغ می‌شود. خیلی وقت‌ها بلیط پاریس برای این تاریخ‌ها کمیاب و گران می‌شود که راه حلش زودتر خریدن بلیط پاریس است.

همه چیز درباره پرواز پاریس

ماهان، ایران ایر و ایرفرانس ایرلاین‌هایی هستند که پرواز پاریس را به‌صورت مستقیم دارند. ترکیش، امارات، قطری، کی‌ال‌ام، الاتحاد، لوفتانزا، آلیتالیا و استرین هم ایرلاین‌های پرفروشی هستند که پرواز پاریس را با توقف دارند. با این‌حال بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند بلیط پاریس را بدون توقف و مستقیم بخرند و معمولا همین پروازها هم زودتر پر می‌شوند. تهران، تنها شهر ایران است که می‌توان از آن به پاریس پرواز کرد. برای خرید بلیط پاریس باید به زمان اعتباز ویزا توجه کنید و قبل از پایان اعتبار، از فرانسه خارج شوید. قانون کنسلی هر پرواز هم متفاوت است و باید قبل از خرید بلیط پاریس حتما آنها را بخوانید تا به مشکل برخورد نکنید. تعطیلات نوروز، اوایل و اواخر تابستان و قبل و بعد از تعطیلات کریسمس زمان اوج سفر به پاریس است که بلیط هواپیما پاریس گران‌تر و پروازهای بهتر، زودتر پر می‌شوند. بهترین زمان خرید بلیط پاریس برای این تاریخ‌ها حداقل دو یا سه ماه قبل از سفر است تا بتوانید با قیمت‌های بهتر، انتخاب بهتری داشته باشید.

فرودگاه‌های پاریس

پاریس دو فرودگاه بین‌المللی دارد که پروازهای مستقیم از ایران به این دو فرودگاه انجام می‌شود؛ فرودگاه اورلی (ORY) و فرودگاه شارل دوگل (CDG). فرودگاه شارل دوگل که در 35 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته، شلوغ‌تر است و پروازهای پاریس از ماهان و ایرفرانس در آن می‌نشینند. فرودگاه اورلی هم پروازهای روزانه زیادی دارد که پروازهای ایران ایر هم جزو آنهاست. این فرودگاه در 18 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. سیستم پیشرفته حمل‌ونقل پاریس به فرودگاه‌هایش هم رسیده و مترو، قطار و اتوبوس جزو گزینه‌های ارزان رسیدن از فرودگاه به شهر است که استفاده از آنها کار راحتی‌ست. راه دیگر و البته پرهزینه‌تر برای رفتن از فرودگاه به محل اقامتتان، تاکسی‌های فرودگاه هستند.

ایرلاین‌ها

لوگوی ترکیش
لوگو جت بلو
لوگو ایرفرانس
لوگو آنتالیا
لوگو آسمان
لوگو امارات
لوگو اتحاد
لوگو قطر
لوگو ترکیش
لوگو ایران ایر
KLM logo
لوگو ماهان

مشتریان

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن