شهرهای پربازدید

مبدا خود را انتخاب کنید

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنیدمبدا و مقصد یکسان است.
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.

بالای ۱۲ سال۲ تا ۱۲ سالزیر ۲ سال

بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی و خارجی را از میان ۹۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، آنلاین و ریالی بخرید

پرواز خارجی با بهترین قیمت

پروازهای خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و بلیط هواپیما را به‌صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز، امکان کنسلی آنلاین پروازهای سیستمی و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت‌های دقیق‌تر یا مقاصد دیگر از باکس جستجوی بليط هواپيما استفاده کنید.

بلیط هواپیما استانبول

استانبول همیشه گزینه اول یک سفر راحت و کم‌هزینه به خارج از کشور است. همین که تصمیم به سفر بگیرید، با خرید بلیط هواپیما استانبول و بدون نیاز به ویزا و هزینه‌ی زیاد، به این شهر پرطرفدار می‌رسید؛ چه چیزی از این بهتر؟ خرید بلیط استانبول، نشستن در هواپیما و چند ساعت بعد رسیدن به شهر جادویی میان آسیا و اروپا.

استانبول، شهری بین آسیا و اروپا و نقطه‌ی اتصال این دوقاره است؛ شهری جادویی با گذشته‌ای پرماجرا که داستان‌هایش هنوز در کوچه‌ پس‌کوچه‌هایش جریان دارد. برای گشتن در استانبول، آنقدر دیدنی هست که می‌تواند خودش به تنهایی دلیل سفرهای مکررتان به آن باشد؛ از موزه ایاصوفیه، مسجد آبی و مسجد سلیمانیه گرفته تا قصر توپکاپی و دلما بهچه که هر کدام قصه‌هایی از سال‌های دور، برای گفتن دارند. استانبول آنقدر دوست‌داشتنی است که مسافرانش از هر فرصتی برای سفر به آن استفاده می‌کنند. اما سیل توریست‌ها در تابستان به استانبول سرازیر می‌شوند. به جز تابستان، استانبول در تعطیلات نوروز و تعطیلات عید فطر هم برای مسافران ایرانی، پرطرفدار است و بهتر است در این تاریخ‌ها بلیط استانبول را زودتر بخرید تا با هزینه کمتر، پرواز بهتری پیدا کنید. علاوه بر این، موقع جشنواره خرید استانبول، زمان برگزاری کنسرت‌ها و تعطیلات کریسمس هم شهر حسابی شلوغ می‌شود و بلیط هواپیما استانبول گران‌تر. بهترین وقت خرید بلیط استانبول در تاریخ‌های شلوغ و مناسبت‌های مهم، حداقل دو ماه قبل از سفر است؛ وقتی که هنوز هزینه بلیط استانبول بالا نرفته و پروازهای خوب با ساعت‌های مناسب، جای خالی دارند.

همه چیز درباره پرواز استانبول

ماهان، ایران ایر، تابان، ترکیش، اطلس جت و پگاسوس ایرلاین‌هایی هستند که مستقیم به استانبول پرواز دارند. اگر ساکن تهران نیستید نگران نباشید؛ به جز تهران، شهرهای مشهد، شیراز، بندرعباس، اصفهان، اهواز، تبریز، کرمانشاه، لار، زاهدان، ساری، همدان، بوشهر و کیش هم بلیط استانبول با پروازهای مستقیم دارند. معمولا ترکیش نسبت به ایرلاین‌های دیگری که پرواز استانبول دارند گران‌تر است. بعد از ترکیش، به ترتیب اطلس جت و ماهان هزینه‌هایشان نسبت به ایرلاین‌های دیگر بالاتر است. این سه ایرلاین با امکانات و پروازهای خوبی که دارند، بین مسافران برای خرید بلیط استانبول پرطرفدارترند.

فرودگاه‌های استانبول

استانبول دو فرودگاه بین‌المللی دارد که پروازهای مستقیم از ایران در این دو فرودگاه می‌نشینند؛ فرودگاه آتاتورک ( IST) و فرودگاه سبیحا (SAW) . فرودگاه آتاتورک در واقع فرودگاه اصلی شهر است که تقریبا 15 کیلومتر با شهر فاصله دارد و بیشتر پروازهای استانبول از ایران هم در آن می‌نشینند. اما فاصله فرودگاه سبیحا تا شهر حدود 60 کیلومتر است و رسیدن از آنجا به مرکز شهر استانبول زمان بیشتری می خواهد. فاصله نزدیک فرودگاه آتاتورک تا شهر و راه‌های رفت‌وآمد آسان آن باعث شده این فرودگاه نسبت به سبیحا محبوبیت بیشتری داشته باشد.

ایرلاین‌ها

لوگوی ترکیش
لوگو جت بلو
لوگو ایرفرانس
لوگو آنتالیا
لوگو آسمان
لوگو امارات
لوگو اتحاد
لوگو قطر
لوگو ترکیش
لوگو ایران ایر
KLM logo
لوگو ماهان

مشتریان

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن