شهرهای پربازدید

مبدا خود را انتخاب کنید

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنیدمبدا و مقصد یکسان است.
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.

بالای ۱۲ سال۲ تا ۱۲ سالزیر ۲ سال

بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی و خارجی را از میان ۹۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، آنلاین و ریالی بخرید

پرواز خارجی با بهترین قیمت

پروازهای خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و بلیط هواپیما را به‌صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز، امکان کنسلی آنلاین پروازهای سیستمی و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت‌های دقیق‌تر یا مقاصد دیگر از باکس جستجوی بليط هواپيما استفاده کنید.

بلیط هواپیما باکو

دوست دارید خواهر خوانده تبریز را ببینید، یا نوروز و مراسم سنتی را در کشوری دیگر با رسم‌های مشابه جشن بگیرید؟ بلیط هواپیما باکو بخرید و چند روز بعد، ویزایتان آماده است و می‌توانید به همان‌جایی که دوست دارید سفر کنید. برای گرفتن ویزا، به بلیط باکو نیاز دارید و یک هفته‌ای و بدون دردسر ویزایتان آماده است.

باکو، پایتخت آذربایجان، بزرگترین شهر این کشور است. فراز و نشیب‌های تاریخی باکو، میراث عظیمی برای آن به جا گذاشته که علاوه بر آثار تاریخی شهر، در فرهنگ و سبک زندگی مردم هم خودش را نشان می‌دهد. از نظر فرهنگی، آذربایجانی‌ها شبیه‌ترین همسایه‌ به ایران هستند و به‌خاطر همین از گردشگران ایرانی‌شان جور دیگری استقبال می‌کنند. باکو خیلی جای خوش آب‌وهوایی نیست و کسی هم البته به قصد لذت از آب‌وهوا به آن‌ نمی‌رود. با توجه به برگزاری نوروز در آذربایجان و آب‌وهوای مطلوبش در فصل بهار، معمولا توریست‌ها بهار و خصوصا تعطیلات نوروز را برای سفر به باکو انتخاب می‌کنند؛ بلیط باکو در این روزها معمولا گران و کم‌یاب می‌شود.

همه چیز درباره پرواز باکو

آذربایجان ایرلاین یا آزال تنها ایرلاینی است که از تهران به باکو پرواز دارد. پرواز باکو مستقیم است و فقط هم از فرودگاه امام خمینی تهران و تبریز انجام می‌شود. معمولا قیمت بلیط باکو گران نیست، اما در تابستان، عید نوروز و عید فطر پرواز باکو هزینه‌اش بیشتر شده و زودتر پر می‌شود. بهترین زمان برای خرید بلیط باکو در تاریخ‌های پرطرفدار حداقل دو ماه قبل از سفر است. هرچند در هر تاریخی اگر بلیط هواپیما باکو را زودتر بخرید، هم هزینه‌تان کمتر می‌شود و هم تاریخ‌ها و ساعت‌های بهتری برای پروازتان پیدا می‌کنید. شرایط کنسلی هر بلیط باکو مخصوص همان پرواز است و باید قبل از خرید به این شرایط توجه کنید. در خیلی از موارد هم بلیط باکو از ایرلاین آذربایجان قابل کنسلی یا تغییر ساعت و تاریخ نیست.

فرودگاه‌های باکو

این شهر تنها یک فرودگاه بین‌المللی دارد که پروازهای باکو در آن می‌نشینند؛ فرودگاه بین‌المللی اورلی حیدر علی‌اف (GYD) در 25 کیلومتری مرکز شهر. پرواز تهران باکو هم در همین فرودگاه تازه‌ساخت می‌نشیند و از همین فرودگاه به تهران بازمی‌گردد. راه کم‌هزینه بعد از طی مسیر پرواز باکو که کوتاه هم هست، برای رسیدن از فرودگاه به مرکز شهر، اتوبوس‌هایی هستند که از فرودگاه به شهر می‌روند و نزدیکی‌های ایستگاه مترو توقف دارند. برای این اتوبوس‌ها باید کرایه را مستقیم به راننده پرداخت کنید و بلیطی نیستند. تاکسی‌ها هم راه‌های راحت‌تر اما پرهزینه‌ای هستند که برای نیمه‌شب و وقت‌هایی که بار زیادی همراهتان است، گزینه خوبی‌اند.

ایرلاین‌ها

لوگوی ترکیش
لوگو جت بلو
لوگو ایرفرانس
لوگو آنتالیا
لوگو آسمان
لوگو امارات
لوگو اتحاد
لوگو قطر
لوگو ترکیش
لوگو ایران ایر
KLM logo
لوگو ماهان

مشتریان

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن