شهرهای پربازدید

مبدا خود را انتخاب کنید

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنیدمبدا و مقصد یکسان است.
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.

بالای ۱۲ سال۲ تا ۱۲ سالزیر ۲ سال

بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی و خارجی را از میان ۹۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، آنلاین و ریالی بخرید

پرواز خارجی با بهترین قیمت

پروازهای خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و بلیط هواپیما را به‌صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز، امکان کنسلی آنلاین پروازهای سیستمی و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت‌های دقیق‌تر یا مقاصد دیگر از باکس جستجوی بليط هواپيما استفاده کنید.

بلیط هواپیما آنتالیا

عاشق شنا و بازی‌های آبی هستید؟ اگر همین الان هم بلیط آنتالیا بخرید، برای سفر به این شهر دوست داشتنی با ساحل‌های زیبایش دیر نیست. برای سفر به آنتالیا نیازی به ویزا ندارید و خرید بلیط هواپیما آنتالیا برای شروع ماجراجویی‌های دریایی و شکم‌گردی بین کافه‌ها و رستوران‌های ترکی آن کافی است.

آنتالیا، شهر ساحل و دریاست؛ شهر روزهای درخشان مثل خورشید و شب‌های آرام شبیه به مدیترانه؛ شهری با جمعیت جوان که اولین سکونت‌گاه‌های انسانی ترکیه را در خود دارد؛ شهر هیجان بازی‌های آبی و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی. بیشتر روزهای آنتالیا گرم و شرجی است. زمستان‌ها کمی خنک‌تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد. بهترین وقت سفر به آنتالیا هم از اوایل فروردین تا اواخر آبان است که می‌شود در دریا شنا کرد؛ زمانی که شهر حسابی شلوغ می‌شود و توریست‌ها برای رسیدن به آنتالیا و خرید بلیط آنتالیا مسابقه می‌گذارند.

همه چیز درباره پرواز آنتالیا

از ایران پرواز مستقیم به آنتالیا وجود ندارد و همه پروازها معمولا در استانبول یا باکو یک توقف دارند. ترکیش، اطلس جت، پگاسوس و آذربایجان ایر، ایرلاین‌های محبوب خرید بلیط آنتالیا هستند. به جز تهران، از مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و اهواز هم می‌توانید از ایرلاین ترکیش بلیط آنتالیا بخرید. اگر توقفتان در استانبول طولانی بود، می‌توانید از فرودگاه خارج شوید و گشتی هم در استانبول بزنید. اما زمان خرید بلیط آنتالیا حواستان را جمع کنید که پروازتان بعد از توقف هواپیما از همان فرودگاه باشد و مجبور نباشید به فرودگاه دیگری در شهر بروید. اگر ویزای آذربایجان ندارید، بلیط آنتالیا را از آذربایجان ایر و با توقف در باکو نخرید؛ در این صورت نمی‌توانید سوار هواپیما بشوید و ایران را ترک کنید. معمولا از اوایل خرداد تا اواخر شهریور و تعطیلات نوروز، اوج سفر توریست‌ها به آنتالیاست. اگر برای این تاریخ‌ها می‌خواهید به این شهر سفر کنید، حداقل دو ماه زودتر بلیط هواپیما آنتالیا را بخرید تا بتوانید مناسب‌ترین پرواز آنتالیا را پیدا کنید؛ چه از نظر تاریخ و ساعت حرکت، چه از نظر ایرلاین و هزینه بلیط.

فرودگاه‌های آنتالیا

فرودگاه آنتالیا AYT فرودگاه اصلی شهر است که همه پروازها از ایران در آن توقف دارند. از فرودگاه آنتالیا تا شهر 10 کیلومتر راه است و رفت‌وآمد به آن هم کار راحتی‌ست. فرودگاه شهر اسپارتا با نام سلیمان دمیرل با کد یاتا ISE هم فرودگاهی نزدیک به آنتالیاست که البته تا آنتالیا 160 کیلومتر فاصله دارد. از فرودگاه آنتالیا تا شهر راه زیادی نیست و می‌توانید با اتوبوس‌هایی که مرتب در این مسیر رفت‌وآمد دارند استفاده کنید که هم ارزان هستند و هم راحت. تاکسی‌ها هم با هزینه بیشتر همیشه بیرون فرودگاه در اختیارتان هستند. برای رسیدن از فرودگاه شهر اسپارتا تا آنتالیا باید از تاکسی یا ون استفاده کنید که با توجه به مسیر کوهستانی و فاصله زیاد حدود 3 ساعت زمان می‌برد.

ایرلاین‌ها

لوگوی ترکیش
لوگو جت بلو
لوگو ایرفرانس
لوگو آنتالیا
لوگو آسمان
لوگو امارات
لوگو اتحاد
لوگو قطر
لوگو ترکیش
لوگو ایران ایر
KLM logo
لوگو ماهان

مشتریان

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن