رزرو هتل‌های ترکیه

با بهترین قیمت

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنید
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.
اقامت بمدت ۳ شب

افراد زیر ۱۲ سال کودک محسوب می شوند

اتاق ۱

رزرو هتل

 در سراسر دنیا

هتل خارجی و داخلی را از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در همه شهرهای دنیا، آنلاین و ریالی رزرو کنید

هتل خارجی با بهترین قیمت

هتل‌های خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و در لحظه واچر قطعی مورد تایید سفارت را دریافت کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته، امکان کنسلی آنلاین هتل و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت دقیق یا مقصدهای ,دیگر از باکس جستجوی رزرو هتل استفاده کنید.

هتل در ترکیه

نزدیکی و همسایگی ترکیه با ایران و راحتی رفت‌وآمد به آن، حسابی سفر به ترکیه را محبوب کرده؛ طوری که گاهی در فصل‌ها و مناسبت‌های خاص هتل‌های ترکیه زودتر از همیشه پر می‌شوند و پیدا کردن جایی مناسب و رزرو آن سخت می‌شود. با این حال، اگر بدانید از کی برای رزرو هتل ترکیه اقدام کنید و نکته‌های رزرور هتل ترکیه را بدانید، به موقع و با خیال راحت به سفرتان می‌رسید.

رزرو هتل در شهرهای ترکیه

هتل در ترکیه و خصوصا شهرهای ساحلی آن خیلی مهم است؛ بهتر است در شهرهای ترکیه نزدیک مترو و وسایل نقلیه عمومی هتل رزرو کنید تا رفت‌وآمدتان راحت باشد؛ در این صورت به تمام نقاط شهر دسترسی دارید. برای رزرو هتل در شهرهای ساحلی ترکیه هم اگر هتل‌های بزرگ و با امکانات بیشتر را انتخاب کنید، به‌صرفه‌تر است؛ اگر هتلی نزدیک به ساحل و با امکانات تفریحی خوب رزرو کنید، از هزینه‌های رفت‌وآمدتان کم می‌شود و از وقتتان هم بهتر استفاده می‌کنید. برای رزرو هتل در ترکیه و در فصل‌های شلوغ، باید از قبل از سفرتان اقدام کنید؛ در غیر این صورت هزینه اتاق‌ها بیشتر می‌شوند و ممکن است گزینه‌های خوب هم برای تاریخی که می‌خواهید پر شوند. هتل های ترکیه برای افراد بالای 7 سال هزینه جدا دریافت می‌کنند و یک تخت جدا بهشان اختصاص می‌دهند؛ بنابراین باید زمان رزرو هتل ترکیه، حواستان به درستی تعداد همسفرانتان باشد.

همه‌چیز درباره هتل‌های ترکیه

اتاق‌های هتل‌های ترکیه اغلب کوچک هستند و امکانات معمولی و اولیه دارند. خیلی از این هتل های ترکیه ساختمان‌های کوچکی هم دارند و امکاناتی مثل استخر کمتر در آنها پیدا می‌شود. اتاق‌ها در شهرهای ترکیه شامل صبحانه هستند و وعده‌های غذایی دیگر هتل را شامل نمی‌شوند. صبحانه در هتل‌های ترکیه بیشتر به سبک ترکی سرو می‌شود و انواع میوه‌های تازه، زیتون و پنیرهای ترکی جزو صبحانه هتل هستند. اما در هتل‌های شهرهای ساحلی ترکیه، می‌توانید اتاق را با سه وعده غذایی رزرو کنید. البته قبل از رزرو هتل ترکیه، باید مطمئن شوید هتل شما این امکان را دارد یا خیر. استاندارد هتل‌های ترکیه با شهرهای دیگری مثل دبی و سنگاپور متفاوت است؛ معمولا هتل ترکیه چندان لوکس و مجلل نیست. با اینکه هتل‌های زنجیره‌ای لوکس در ترکیه هم شعبه دارند و کیفیتشان خوب است، اما این هتل‌ها در مقایسه با نمونه‌هایشان در دبی یا شانگهای کیفیت پایین‌تری دارند و ساده هستند. هتل آپارتمان‌های ترکیه امکانات داخلی مفصلی ندارد؛ مثلا اغلب سوییت‌ها ماشین لباسشویی ندارند و نباید ازشان توقع زیادی داشت.

برخی از مشتریان زورق

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن