رزرو هتل‌های پاتایا

با بهترین قیمت

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنید
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.
اقامت بمدت ۳ شب

افراد زیر ۱۲ سال کودک محسوب می شوند

اتاق ۱

رزرو هتل

 در سراسر دنیا

هتل خارجی و داخلی را از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در همه شهرهای دنیا، آنلاین و ریالی رزرو کنید

هتل خارجی با بهترین قیمت

هتل‌های خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و در لحظه واچر قطعی مورد تایید سفارت را دریافت کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته، امکان کنسلی آنلاین هتل و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت دقیق یا مقصدهای ,دیگر از باکس جستجوی رزرو هتل استفاده کنید.

هتل در پاتایا

هتل‌های پاتایا در سواحل معروف شهر آنقدر متنوع هستند که بتوانید انتخاب راحتی برای رزرو هتل پاتایا داشته باشید. همین که ساحل‌های مختلف را بشناسید، می‌توانید بهترین هتل پاتایا را برای خودتان انتخاب کنید و در بهترین وقت هتلتان را رزرو کنید.

رزرو هتل در منطقه‌های مختلف پاتایا

پاتایا مجموعه‌ای از چند ساحل مختلف است که در امتداد هم قرار گرفته‌اند و اسم منطقه‌های مختلف شهر هم بر اساس اسم ساحل‌ها مشخص می‌شود. ساحل جنوبی یا جمتین به ساحل خانوادگی پاتایا معروف است؛ تعداد زیادی از هتل‌های پاتایا در این ساحل قرار دارند که بیشتر مسافرانش خانواده‌ها هستند. ساحل شمالی یا، ساحل خلوتی‌ست که تعداد کمی از هتل‌های پاتایا در آن هستند، ولی بعضی از آنها جزو بهترین هتل های پاتایا حساب می‌شوند. اما محبوب‌ترین قسمت پاتایا، بخش مرکزی آن است که بیشتر مسافران اقامت در یکی از هتل‌های آن را انتخاب می‌کنند. هتل‌های پاتایا در بخش مرکزی معمولا ارزان هستند و هتل‌های با کیفیت کم هم در آن زیاد پیدا می‌شود. این منطقه به ساحل خیلی نزدیک است و خیابان ساحلی یکی از خیابان‌های معروف آن است. اما معروف‌ترین و محبوب‌ترین خیابان پاتایا برای توریست‌ها خیابان واکینگ استریت‌ است که خیابان اصلی منطقه حساب می‌شود. بیشتر مسافران تایلند، هتل‌های پاتایا در بخش مرکزی را ترجیح می‌دهند که هم ارزان هستند و هم به ساحل و رستوران‌ها و کافه‌ها نزدیکند. از آنجایی که پاتایا وسایل نقلیه عمومی خاصی ندارد، انتخاب هتلی از بین هتل‌های پاتایا که به ساحل و رستوران‌ها نزدیک باشند خیلی از هزینه‌هایتان را کم می‌کند.

همه‌چیز درباره رزرو هتل پاتایا

ساحل پاتایا عمومی است و نیازی نیست در پاتایا هتل با ساحل اختصاصی بگیرید؛ همین که هتلتان به ساحل نزدیک باشد، کافی‌ست. اگر دنبال هتل پاتایا با قیمت و کیفیت متوسط هستید، هتل‌های 3 ستاره و 4 ستاره پاتایا گزینه‌های خوب و ارزانی هستند که تعدادشان هم زیاد است. سال نوی تایلندی، تعطیلات کریسمس، تعطیلات نوروز، تابستان و چند روزی از پاییز جزو روزهای شلوغ شهر است که هتل های پاتایا شلوغ و گران و <a href="/flight-ticket/Thailand">بلیط تایلند</a> کمیاب می‌شود. اگر در این تاریخ‌ها قصد سفر به پاتایا را داشتید، حتما از مدتی قبل از سفرتان نسبت به رزرو هتل پاتایا و خرید بلیط اقدام کنید تا از سفر جا نمانید.

بهترین هتل‌های پاتایا

در هر منطقه از پاتایا هتل‌های زیادی قرار دارد که در بینشان می‌توان بهترین هتل‌های پاتایا از نظر هزینه و امکانات را پیدا کنید؛ اما بهترین هتل‌های پاتایا برای خانواده‌ها در ساحل جمتین قرار دارند و اگر دنبال هتل ارزان هستید، در بخش مرکزی می‌توانید بهترین هتل های پاتایا از نظر قیمت را رزرو کنید.

برخی از مشتریان زورق

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن