رزرو هتل‌های پاریس

با بهترین قیمت

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنید
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.
اقامت بمدت ۳ شب

افراد زیر ۱۲ سال کودک محسوب می شوند

اتاق ۱

رزرو هتل

 در سراسر دنیا

هتل خارجی و داخلی را از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در همه شهرهای دنیا، آنلاین و ریالی رزرو کنید

هتل خارجی با بهترین قیمت

هتل‌های خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و در لحظه واچر قطعی مورد تایید سفارت را دریافت کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته، امکان کنسلی آنلاین هتل و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت دقیق یا مقصدهای ,دیگر از باکس جستجوی رزرو هتل استفاده کنید.

هتل در پاریس

اگر قصد سفر به پاریس را دارید، نگران قیمت هتل در پاریس و رزرو آن نباشید؛ تعداد هتل‌های پاریس و تنوع قیمت هرکدام آنقدر زیاد است که دستتان برای انتخاب باز است. همین که هتل‌های پاریس در مناطق مختلف را بشناسید و خیالتان از نزدیکیشان به وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت باشد، نصف راه را برای رزرو هتل در پاریس رفته‌اید.

رزرو هتل در منطقه‌های مختلف پاریس

پاریس به 20 منطقه تقسیم می‌شود که تمرکز بیشتر هتل‌های پاریس در منطقه 1 تا 12 و بعد از آن در منطقه‌های 14، 16 و 17 است. منطقه‌های 1 تا 3 در حاشیه شمال رود سن، بهترین و مرکزی‌ترین بخش‌های پاریس است که موزه لوور و کاخ الیزه و خیلی از جاهای دیدنی پاریس در آنها قرار گرفته. بیشتر هتل های پاریس در منطقه‌های 1 تا 3، هتل‌های لوکس و نسبتا گرانی هستند که این گرانی بیشتر به‌خاطر قرار گرفتن در مرکز شهر است. منطقه 5 تا 7، در حاشیه جنوبی رود سن، همان محله‌هایی هستند که هنرمندان و نویسندگان فرانسوی در آن زندگی می‌کردند و کافه‌هایش به شب‌نشینی‌های آنها معروف است. هتل های پاریس در این منطقه‌ها، هم به مرکز شهر نزدیکند و هم از نظر قیمت مناسب هستند. منطقه 8 جزو خیابان شانزه‌لیزه است و بخشی از منطقه 16 و 17 هم به آن نزدیک هستند؛ هتل‌های پاریس در این قسمت‌ها این خوبی را دارند که به جاهای مختلف شهر و سیستم حمل‌ونقل عمومی نزدیکند. برج ایفل در منطقه 7 قرار دارد و منطقه 16 هم به آن نزدیک است. اگر دنبال هتل پاریس با منظره ایفل می‌گردید، بعضی از هتل‌های پاریس در منطقه 16 نمای برج دارند.

همه‌چیز درباره رزرو هتل پاریس

تعطیلات کریسمس، تمام طول تابستان و هفته مد پاریس جزو روزهای شلوغ شهر است؛ در این تاریخ‌ها قیمت هتل در پاریس بیشتر می‌شود و هتل های خوب شهر هم زود پر می‌شوند. برای رزرو هتل در پاریس در این روزها بهتر است از مدتی قبل دست‌به‌کار شوید تا خیالتان از محل اقامتتان راحت باشد. در مجموع همه‌جای پاریس هتل دارد و اگر نگران قیمت هتل در پاریس هستید و جاهای دورتر به مرکز شهر را انتخاب کرده‌اید، زیاد نگران نباشید؛ سیستم مترو و حمل‌ونقل عمومی پاریس انقدر پیشرفته و کامل است که خیلی راحت و در زمانی کوتاه از یک سر شهر به سر دیگرش می‌رسید.

بهترین هتل‌های پاریس

بهترین هتل های پاریس در منطقه 1 تا 3 قرار دارند که هتل‌های لوکس پاریس هم جزو آنهاست. اما اگر دنبال هتل پاریس با قیمت و کیفیت خوب هستید، بهترین هتل های پاریس را باید در منطقه 8 تا 11 پیدا کنید.

برخی از مشتریان زورق

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن