رزرو هتل مشهد

با بهترین قیمت

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنید
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.
اقامت بمدت ۳ شب

افراد زیر ۱۲ سال کودک محسوب می شوند

اتاق ۱

رزرو هتل

 در سراسر دنیا

هتل خارجی و داخلی را از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در همه شهرهای دنیا، آنلاین و ریالی رزرو کنید

هتل خارجی با بهترین قیمت

هتل‌های خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و در لحظه واچر قطعی مورد تایید سفارت را دریافت کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته، امکان کنسلی آنلاین هتل و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت دقیق یا مقصدهای ,دیگر از باکس جستجوی رزرو هتل استفاده کنید.

هتل در مشهد

هتل‌های مشهد در سرتاسر این شهر توریستی پخش شده‌اند، و میزان محبوبیت هر هتل در مشهد بسته به نزدیکی‌اش به مرقد امام رضا فرق می‌کند. از آنجایی که مشهد یکی از قطب‌های گردشگری ایران است و هتل‌های مشهد در تمام فصل‌های سال مسافران خودشان را دارند، پیش از سفر حتما به فکر رزرو هتل مشهد باشید و برای انتخاب بهترین هتل‌های مشهد از زورق کمک بگیرید.

رزرو آنلاین هتل‌های مشهد در زورق

مقصد اصلی بیشتر مسافران مشهد مرقد امام رضاست و هتل‌های مشهد، بیشترشان در نزدیکی مرقد جمع شده‌اند. پس اگر برای سفری زیارتی به مشهد می‌روید، با توجه به نزدیکی هتل به مرقد امام رضا، هتل را انتخاب کنید. قیمت هتل‌های مشهد به‌سبب تعدد و تنوعشان بر اساس موقعیت مکانی‌شان، متفاوت‌اند. هتل‌آپارتمان‌ در مشهد قیمت نسبتا ارزان‌تری دارد، ولی در این شهر، هتل‌های لوکس و مجلل بزرگی هم پیدا می‌کنید که قیمت‌شان در میان قیمت هتل‌های مشهد و حتی در مقایسه با قیمت هتل‌های شهرهای بزرگ دیگر بالاتر هستند. اگر از میان هتل‌های مشهد هتلی انتخاب کنید که نزدیک به مرقد امام‌ رضا و بازار بزرگ سنتی مشهد باشد در وقت و هزینه‌ی دسترسی‌تان به این دو قطب توریستی شهر صرفه‌جویی می‌کنید. در این منطقه حتی می‌توانید هتل‌های ارزان مشهد را پیدا کنید، یا یکی از هتل‌آپارتمان‌های مشهد را از طریق آنلاین در زورق رزرو کنید.

بهترین هتل‌های مشهد

از بین هتل‌های بزرگ و مجللی که در شهر مشهد می‌بینید، هتل الماس مشهد یکی از مشهورترین هتل‌های مشهد است، و یکی از مدرن‌ترین هتل‌های این شهر. به‌تازگی هتل الماس 2 هم به جمع هتل‌های مشهد اضافه شده، و هر دوی این هتل‌ها، که هرکدام معماری داخلی و خارجی خاص و چشم‌نوازی دارند، نزدیک حرم هستند. هتل پنج ستاره‌ی درویشی مشهد هم یکی دیگر از هتل‌های مشهد در نزدیکی حرم امام رضا است، که امکانات مختلفی مثل رستوران روف گاردن و فضاهای تجاری هم دارد. هتل قصر طلایی مشهد هم با رستوران‌ها و مرکز اسپا و ماساژ و امکانات دیگر یکی دیگر از هتل‌های مشهد است که می‌توانید با خیال راحت و اطمینان از دسترسی آسانش به حرم آن را در میان گزینه‌های رزرو آنلاین هتل در مشهد قرار دهید. اما اگر به‌دنبال جایی دور از شلوغی شهر هستید، هتل توریست توس مشهد با واحدهای ویلایی در محیطی سرسبز یکی از بهترین انتخاب‌ها در میان گزینه‌های رزرو آنلاین هتل در مشهد است.

برخی از مشتریان زورق

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن