رزرو هتل‌های آنتالیا

با بهترین قیمت

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنید
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.
اقامت بمدت ۳ شب

افراد زیر ۱۲ سال کودک محسوب می شوند

اتاق ۱

رزرو هتل

 در سراسر دنیا

هتل خارجی و داخلی را از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در همه شهرهای دنیا، آنلاین و ریالی رزرو کنید

هتل خارجی با بهترین قیمت

هتل‌های خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و در لحظه واچر قطعی مورد تایید سفارت را دریافت کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته، امکان کنسلی آنلاین هتل و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت دقیق یا مقصدهای ,دیگر از باکس جستجوی رزرو هتل استفاده کنید.

هتل در باکو

برای رزرو هتل در باکو آنقدر گزینه‌های خوب دارید که لازم نیست نگران جای اقامتتان در این شهر زیبا باشید. فقط باید تصمیم به سفر بگیرید تا آماده رزرو یکی از بهترین هتل‌های باکو باشید. قبل از رزرو هتل باکو بهتر است اطلاعاتتان را درباره مناطق مختلف باکو و هتل‌های باکو در مناطق مختلف بیشتر کنید تا سفر راحت‌تری داشته باشید.

رزرو هتل در منطقه‌های مختلف باکو

شهر باکو به دو بخش قدیم و جدید تقسیم می‌شود که با دلیل بزرگی و جذابیت‌های بخش جدید، معمولا مسافران، بخش قدیمی را ترجیح می‌دهند؛ بیشتر هتل های باکو هم در بخش قدیمی شهر بنا شده؛ جایی که آثار تاریخی و دیدنی‌های باکو در آن قرار دارد و پر است از کافه‌ها و رستوران‌های محلی و البته مراکز خرید. خیلی از هتل‌های باکو در منطقه‌های اطراف قلعه قدیمی، میدان فانتین و خیابان نظامی قرار گرفته‌اند که به هم نزدیکند و پیاده می‌توانید همه‌شان را بگردید. در بخش جدید باکو هم که بعد از بخش قدیمی ساخته شده، می‌توانید جدیدترین هتل‌های باکو را ‌ببینید که با رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز خرید مدرن شهر همسایه هستند. با اینکه بیشتر مسافران، ماندن در بخش قدیم را ترجیح می‌دهند و تعداد هتل‌هایش هم بیشتر است، اما اگر در بخش جدید هم اقامت کنید، با مترو و اتوبوس می‌توانید به جاهای مختلف شهر بروید. از آنجایی که باکو در امتداد خط ساحلی قرار دارد، یک بلوار ساحلی دارد که جان می‌دهد برای پیاده‌روی و لذت بردن از منظره‌های اطراف؛ تعدادی از لوکس‌ترین هتل های باکو هم در بلوار ساحلی قرار دارند که حسابی پرطرفدارند.

همه‌چیز درباره رزرو هتل باکو

اگر هتلی که در باکو انتخاب کرده‌اید، ساختمانی قدیمی داشت، نگران نباشید؛ معمولا هتل‌های باکو از داخل بازسازی شده‌اند و حسابی نو و تمیز هستند. البته نباید از هتل های باکو توقع امکانات زیاد و پیچیده‌ای داشته باشید؛ اغلب هتل‌های باکو استخر ندارند و امکاناتشان معمولی است. با این حال می‌توانید یک هتل 4 ستاره در باکو را با خیال راحت و امکانات معقول رزرو کنید. تعطیلات نوروز و تابستان معمولا باکو حسابی شلوغ می‌شود. برای این تاریخ‌ها بهتر است از مدتی قبل رزرو هتل در باکو را انجام دهید تا برایتان به‌صرفه‌تر باشد.

بهترین هتل‌های باکو

بسته به سلیقه‌تان، انتخاب بهترین هتل باکو هم متفاوت است. اما معمولا لوکس‌ترین و بهترین هتل‌های باکو در حاشیه خط ساحلی قرار گرفته‌اند که امکانات خوبی دارند و به دریا و مراکز خرید لوکس باکو هم نزدیکند. تعدادی از بهترین هتل‌های باکو هم در قلعه قدیمی هستند که طرفداران خودشان را دارند.

برخی از مشتریان زورق

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن