رزرو هتل‌های آنتالیا

با بهترین قیمت

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنید
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.
اقامت بمدت ۳ شب

افراد زیر ۱۲ سال کودک محسوب می شوند

اتاق ۱

رزرو هتل

 در سراسر دنیا

هتل خارجی و داخلی را از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در همه شهرهای دنیا، آنلاین و ریالی رزرو کنید

هتل خارجی با بهترین قیمت

هتل‌های خارجی را با بهترین قیمت رزرو کنید و در لحظه واچر قطعی مورد تایید سفارت را دریافت کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته، امکان کنسلی آنلاین هتل و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت دقیق یا مقصدهای ,دیگر از باکس جستجوی رزرو هتل استفاده کنید.

هتل در آنتالیا

انتخاب هتل در آنتالیا، مهم‌ترین قسمت سفر به این شهر ساحلی‌ست؛ نزدیکی هتل آنتالیا به ساحل و امکاناتی که در اختیار مسافرانش قرار می‌دهد، همه چیزهایی‌ست که باید در انتخاب بهترین هتل آنتالیا به آن توجه کنید.

رزرو هتل در منطقه‌های مختلف آنتالیا

هتل های آنتالیا در دو قسمت شهر و ساحل‌های نزدیک پخش شده‌اند. بیشتر کسانی که برای تفریح به آنتالیا سفر می‌کنند، ساحل‌ها را به شهر ترجیح می‌دهند. هتل‌های آنتالیا در قسمت شهری، معمولا امکانات زیادی ندارند و 3 ستاره یا 4 ستاره هستند. ساحل شنی لارا و ساحل صخره‌ای کنیالتی، نزدیک‌ترین سواحل به شهر هستند و تا فرودگاه هم راه زیادی ندارند. هتل‌های آنتالیا در ساحل لارا معمولا 5 ستاره و لوکس هستند و بعضی از آنها تمام وعده‌های غذایی را هم شامل می‌شوند. هتل ‌های آنتالیا در ساحل کنیالتی هم معمولا هتل‌های 5 ستاره با قیمت و کیفیت مناسب هستند. ساحل کمر و بلک، دو ساحل دورتر از شهر هستند که هتل های لوکس و خوبی هم دارند. اگر دنبال هتل در آنتالیا با منظره جنگل و دریا هستید، هتل‌های آنتالیا در ساحل کمر بهترین گزینه هستند. سیده دورترین ساحل به شهر و فرودگاه آنتالیا است. هتل های آنتالیا در این منطقه خیلی لوکس نیستند و امکانات هتل‌های سواحل بلک و کمر را ندارند.

همه‌چیز درباره رزرو هتل در آنتالیا

انتخاب هتل در آنتالیا مهم‌ترین قسمت سفر شماست؛ خیلی از هتل‌های آنتالیا ساحل اختصاصی دارند و بعضی‌هایشان تمام وعده‌های غذایی را شامل می‌شود. انتخاب این نوع هتل در آنتالیا تا حد زیادی هزینه‌هایتان را کم می‌کند و به‌صرفه است. در این صورت نیازی به پرداخت هزینه رفت‌وآمد به شهر و استفاده از امکانات و تفریحات مختلف در جاهای دیگر نیست. معمولا تعطیلات نوروز آنتالیا حسابی شلوغ می‌شود و هتل‌های آنتالیا هم زودتر از همیشه رزرو و پر می‌شوند. اگر در این تاریخ زودتر هتل آنتالیا را رزرو کنید از نظر هزینه به‌صرفه‌تر است و هتل‌های خوب هم راحت‌تر پیدا می‌شوند.

بهترین هتل‌های آنتالیا

حتما شما هم مثل همه مسافران دیگر، دنبال بهترین هتل آنتالیا می‌گردید و می‌خواهید مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید. پیدا کردن بهترین هتل آنتالیا بستگی به هدف و سلیقه شما دارد؛ اگر می‌خواهید به فرودگاه نزدیک باشید، لارا برایتان بهترین هتل‌های آنتالیا را دارد. اما اگر نزدیکی به شهر و فرودگاه برایتان مهم نیست، هتل های آنتالیا در سواحل کمر و بلک بهترین گزینه هستند. هتل‌هایی مثل هتل مکس رویال آنتالیا که در منطقه بلک حسابی محبوب و پرطرفدار است. از بین هتل‌های آنتالیا، اگر هتل های با ساحل اختصاصی را انتخاب کنید، بهتر هم هستند.

برخی از مشتریان زورق

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن