قیمت و رزرو
ماه‌عسل ساحلی : تایلند | باندوس | سیشل | آنتالیا | پنکور
ماه‌عسل شهری : پاریس| رم| بارسلونا| استانبول
ماه‌عسل هیجانی : نپال| گرجستان| کوالالامپور| آفریقا

گرجستان، سرزمین مناظر دیدنی

گرجستان، سرزمین مناظر دیدنی

هتل پنج ستاره‌ی Radisson Blu Iveria

هتل پنج ستاره‌ی Radisson Blu Iveria

منطقه کوهستانی بکر اسوانتی

منطقه کوهستانی بکر اسوانتی

گشت کوهنوردی همراه با راهنمای محلی

گشت کوهنوردی همراه با راهنمای محلی

گشت در طبیعت بی‌مانند اوشبا

گشت در طبیعت بی‌مانند اوشبا

گرجستان
رویای ماه‌عسل‌تان را همین امروز واقعی کنید!
قیمت و رزرو
تاریخ و فرهنگ غنی گرجستان که چندان هم از فرهنگ ما دور نیست، به همراه ارتفاعات خوش آب و هوا با مناظر دیدنی، گرجستان را تبدیل کرده به مقصدی جذاب و دوست‌داشتنی و البته خوش‌مزه! نظیر غذاهای متنوع گرجی در این دور و اطراف کم پیدا می‌شود.
سفر به قفقاز در امتداد مرز شمالی گرجستان برای کسی که می‌خواهد بهترین تجربه را در سفر به این کشور کسب کند الزامی است. مناظر این منطقه که به خاطر اختلاف ارتفاع به وجود می‌آیند، پیاده‌روی در این محیط فوق‌العاده زیبا، بازدید از روستاهایی که برج‌های عجیب و بلند دفاعی دارند، همگی بخشی از سفر به قفقاز هستند. این‌جا سنت‌ها از جاهای دیگر زنده‌تر هستند و مهمان‌نوازی مثل یک رسم برای ساکنین الزامی و یک‌جور فرهنگ است. هویت گرجستان در بلندی‌های واقع در آبخازیا نمود بیشتری دارد، این بلندی‌ها که مرزبندی با روسیه را تشکیل می‌دهند در طول آذربایجان و داغستان ادامه پیدا می‌کنند. در دسترس‌ترین مقصد در قفقاز، کازبگی است. به‌وسیله‌ی بزرگراه قابل توجه ارتش گرجستان، از تفلیس می‌توان به آن‌جا رفت. اما برای رفتن به سایر مناطق باید تلاش بیشتری انجام دهید که قطعاً هم ارزشش را دارد. مثلاً اِسوانِتی پر رمز و راز، جایی‌ است که فرهنگ گرجی، اصیل و دست‌نخورده باقی مانده. بله، از منطقه‌ی بکر توشتی صحبت می‌کنیم. این خطه خصوصاً در روستاهای کوهستانی خنک‌تر است، و مقصد مناسبی برای فرار از گرمای تابستان است.
چرا گرجستان
یک شب اقامت در هتل پنج ستاره‌ی Radisson Blu Iveria واقع در تفلیس، با امکانات رفاهی متعدد و به همراه صبحانه.
اقامت در ویلایی کوهستانی در متسیا، خانه‌ای خودمانی و زیبا در دل طبیعت بکر قفقاز با امکانات رفاهی مورد نیاز مسافران.
اطلاعات هتل
بهترین وقت برای سفر به گرجستان، خرداد و تابستان است که هوا آفتابی است و البته نترسید، خیلی هم گرم نیست. در مرداد و شهریور هوا به خاطر نم و رطوبتی که از دریای سیاه می‌آید لطیف و مطبوع است، اگر اهل کوهنوردی هستید و برای صعود از قفقاز به گرجستان می‌روید، تابستان ایده‌آل است. خبری از سرما و یخبندان کوهستانی نیست. تابستان ِ گرجستان نه تنها برای کوهنوردان که برای شناگران و طرفداران دریا هم فوق‌العاده خواهد بود.
زمستان‌ها هوا به حدی سرد می‌شود که ممکن است تحمل سرما و برف آن فراتر از تحمل باشد، این در حالی است که کو‌ه‌های قفقاز به صورت سپر عمل کرده و جلوی باد و بوران‌ها و جبهه‌های هوای سردی که از شمال می‌آیند را می‌گیرند. طبیعت گرجستان گوناگون است، دو سومش کوهستانی است –بلندترین قله‌ی آن ٥٠٦٩ متر ارتفاع دارد- و حدود یک سوم را هم جنگل تشکیل می‌دهد. به دلیل وجود ناهمواری، شیب زمین و همجواری با دریا، هم اکوسیستم متنوعی را شاهد هستیم و هم پوشش گیاهی ِ مختلف. گرجستان غربی، آب و هوای نسبتاً مرطوب‌تری را نسبت به کل کشور داراست. در حالی که هوا رفته رفته، هر چه رو به شرق کشور می‌رویم خشک‌تر می‌شود.
بهترین وقت سفر
ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی؛ ترانسفر از تفلیس به منطقه‌ی کوهستانی و بکر اسوانتی، منطقه ثبت شده در میراث جهانی یونسکو، موزه‌ای گسترده زیر آسمان؛ اقامت در کلبه‌ی کوهستانی اولگو لوسلیانی؛ کوهنوردی همراه با راهنمای محلی از روستاهای سنتی و زیبای مولاخی، ایپاری و اوشگولی؛ گردش در طبیعت بی‌مانند اوشبا به همراه راهنمای محلی؛ بازدید از کلیسای باستانی ماتسخواری Matskhevari و کلیسای باستانی تارینگزلی Taringzeli؛ بازدید از برج‌های سنگی اسوانتی، نماد امنیت در کوه‌های گرجستان؛ بازدید از موزه‌ی قوم‌شناسی اسوانتی؛ بازدید از موزه‌ی خانگی سنگ‌نورد مشهور میخائیل خرگیانی Mikheil Khergiani مشهور به ببر کوهستان‌ها؛ ترانسفر برگشت به تفلیس و...
برنامه‌ی سفر
درخواست رزرو

ثبت
انصراف
گرجستان
هزینه‌ی این سفر برای دو نفر بین 6,000,000 تومان تا 10,000,000 تومان خواهد شد.

این هزینه به برنامه‌های انتخابی شما بستگی دارد و با حذف یا اضافه کردن هر یک از برنامه‌های سفر تغییر خواهد کرد