شهرهای پربازدید

مبدا خود را انتخاب کنید

شهرهای پربازدید

مقصد خود را انتخاب کنیدمبدا و مقصد یکسان است.
لطفا زمان برگشت را انتخاب کنید.

بالای ۱۲ سال۲ تا ۱۲ سالزیر ۲ سال

بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی و خارجی را از میان ۹۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، آنلاین و ریالی بخرید

بلیط 

چارتر

 با ضمانت اعتبار

پروازهای سیستمی و چارتر داخلی را با بهترین قیمت و ضمانت اعتبار رزرو کنید و در لحظه بلیط هواپیما را دریافت کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه‌روز، امکان کنسلی آنلاین پروازهای سیستمی و تماس با پشتیبانی ۲۴ساعته را دارید

برای مشاهده قیمت‌های دقیق‌تر یا مقاصد دیگر از باکس جستجوی بليط هواپيما استفاده کنید.

بلیط هواپیما چارتر چیست؟

وقتی امکان کنسلی یک بلیط را نداشته باشید، یعنی بلیط هواپیما چارتر خریده‎اید. گاهی آژانس‌ها و شرکت‌های مسافرتی، همه یا قسمتی از صندلی‌های یک پرواز را به‌صورت عمده می‌خرند و بدون واسطه به مسافران می‌فروشند؛ به این بلیط‌ها، بلیط هواپیما چارتر می‌گویند، که معمولا ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند. تفاوت بلیط هواپیما چارتر و بلیط هواپیما سیستمی، در عدم امکان کنسلی بلیط‌های چارتر است و اگر هم در موارد خیلی خاص، کنسلی اتفاق بیفتد، هزینه‌اش آنقدر بالاست که مبلغ زیادی به مسافر بازگردانده نمی‌شود. به‌جز این‌ها، بلیط چارتر و سیستمی در قوانین دیگر پرواز، مثل میزان بار و ... تفاوتی ندارند.

چرا بلیط هواپیما چارتر بخریم؟

قصد دارید همین فردا، برای یک جلسه مهم، یا یک قرار قطعی به شهری سفر کنید؟ یا یک برنامه سفر خانوادگی چند روزه ترتیب داده‌اید و امکان ندارد جابه‌جا شود؟ باید چند ماه دیگر در یک تاریخ مشخص خودتان را به یک آزمون مهم در جای دیگری برسانید؟ یا شاید هم ارزان سفر کردن، یکی از مهم‌ترین هدف‌های شماست؟ به‌هرحال بلیط هواپیما چارتر برای زمانی است که مطمئن هستید تغییری در برنامه سفرتان به‌وجود نمی‌آید و می‌دانید که قصد ندارید پروازتان را کنسل کنید؛ یا در صورت تغییر برنامه سفرتان، مبلغ بلیط آنقدر کم و به‌صرفه است که به ضررتان تمام نشود.

چه‌زمانی بلیط هواپیما چارتر بخریم؟

بسته به مسیرتان، که چقدر پرطرفدار باشد، یا تاریخ سفرتان که چقدر پررفت‌وآمد باشد، قیمت بلیط هواپیما چارتر هم متفاوت است. معمولا از آنجایی که بلیط‌های چارتر به‌صورت عمده خریداری می‌شوند، قیمت فروششان نسبت به بلیط‌های سیستمی کمتر است. گاهی برای تاریخ‌ها و مسیرهای کم‌طرفدار، یکی دو روز قبل، یا حتی روز پرواز، می‌توانید بلیط هواپیما چارتر را ارزان‌تر از همیشه پیدا کنید. اما گاهی هم در تعطیلات و تاریخ‌های پرطرفدار، ممکن است سخت‌تر بلیط چارتر پیدا کنید.

چرا از زورق بلیط هواپیما چارتر بخریم؟

گاهی اوقات مسافران بعد از خرید بلیط چارتر، در فرودگاه متوجه می‌شوند که نامشان در لیست پرواز نیست و شرکت فروشنده بلیط، درباره آن مسئولیتی را به‌عهده نمی‌گیرد. اما زورق، بلیط‌های چارتر را با ضمانت اعتبار می‌فروشد؛ یعنی با همان قیمت و با تضمین به‌وجود نیامدن هیچ مشکلی در فرودگاه. درصورتی که این مشکل برای مسافران ما به‌وجود بیاید، زورق برای افراد، بدون دریافت هزینه، بلیط‌های جدید صادر می‌کند. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما چارتر داخلی در سایت زورق وجود دارد و شما می‌توانید هر زمانی، برای هر تاریخی، آنلاین خرید کنید و با کارت‌های عضو شتاب، پرداخت آنلاین داشته باشید.

ایرلاین‌ها

لوگوی ترکیش
لوگو جت بلو
لوگو ایرفرانس
لوگو آنتالیا
لوگو آسمان
لوگو امارات
لوگو اتحاد
لوگو قطر
لوگو ترکیش
لوگو ایران ایر
KLM logo
لوگو ماهان

مشتریان

بانک سامان
بانک ملت
بانک اقتصاد نوین
بانک گردشگری
دیجی کالا
همشهری
شهرداری تهران
صنایع و معادن