بانکوک

  • مناسب خرید
  • تاریخی
  • طبیعت‌گردی
  • سفر با کودک

رفت و برگشت از ۱,۳۰۹,۹۰۰ تومان

هتل از شبی ۱۵۶,۱۲۰ تومان

تایلند را با بانکوک می‌شناسند و بانکوک را با قصرهای طلایی و بازارهای شناور. اینجا شهر بوداهای غول‌آساست: بودای خوابیده در وات فو، بودای زمردین در کاخ پادشاهی تایلند و بوداهای طلایی در معابد دیگر شهر. اما دیدنی‌های بانکوک در معابد بودا خلاصه نمی‌شوند؛ بانکوک ونیز شرق است و قایق‌سواری در آبراهه‌ها و خرید از بازارهای شناور ِکارت پستالی‌ آن لذتی‌ست که خیلی‌ها را هر سال به این شهر می‌کشاند. باغ‌های سرسبز و خوش‌آب و رنگ این شهر هم جایی‌ست که برای فرار از هیاهوی تمام‌نشدنی خیابان‌ها می‌توان به آن‌ها پناه برد. میدان سیام یا منطقه پراتونام هم جان می‌دهند برای گشت و گذار و خرید و تماشا. خوراک‌های محلی و بین‌المللی هم همه‌جای بانکوک پیدا می‌شوند؛ هم در رستوران‌های ریز و درشت و هم در اغذیه‌فروشی‌های خیابانی.
هزینه سفر به بانکوک

هزینه سفر به بانکوک

پایتخت شلوغ و پرهیجان تایلند شهر نسبتا ارزانی است. پروازهای مختلف این شهر به نسبت طولانی بودن مسیر چندان گران نیستند. می‌توانید خرید بلیط هواپیما را با قیمت متوسط انجام دهید. هتل‌های بانکوک تقریبا ارزان است. هزینه‌های روزمره در بانکوک کم است. خورد و خوراک بسیار متنوع است و در مقابل چیز خوش‌مزه‌ای که می‌خورید پول زیادی نمی‌دهید. رفت‌وآمد نیز اصلا گران نیست. می‌توانید مترو سوار شوید و تمام شهر را بگردید. حتی تاکسی‌ها نیز خیلی منصفند و پول زیادی نمی‌گیرند.

آب و هوای بانکوک

آب و هوای بانکوک

بانکوک دو نوع آب و هوای گرمسیری خشک و مرطوب دارد. ماه‌های نوامبر، دسامبر و ژانویه که میزان بارش به حداقل خود می‌رسد، بهترین وقت سفر به بانکوک است. البته توریست‌های سراسر جهان از این نکته با خبرند؛شهر پر از خارجی است وهتل سخت‌تر گیر می‌آید. در فصل‌های دیگر قیمت‌ها به خاطر کم بودن تعداد توریست‌ها پایین‌تر است.

با عضویت در خبرنامه زورق از تخفیف‌های ویژه، جشنواره‌های خرید، رویدادهای مهم دنیای سفر و گردشگری باخبر شوید.