جزایر قناری

  • ساحلی
  • طبیعت‌گردی
  • سفر با کودک

رفت و برگشت از ۱,۸۶۳,۷۰۰ تومان

هتل از شبی ۰ تومان

جزایر قناری تصویر قدیمی و آشنایی است: درختان سبز و بلند، دریا و سواحل سفید و طوطی‌های رنگارنگ. اما دیدنی‌های این جزایر بیشتر از این‌هاست: آتشفشان‌های بزرگ و فعال، مناطق باستان‌شناسی ماقبل تاریخ، جنگل‌های انبوه کاج، خلیج‌های کوچک ماسه‌ای و تپه‌های شنی حیرت‌انگیز. اینجا هم کوچه‌های سنگ‌فرش برای پیاده‌روی مهیاست؛ هم آب‌درمانی در آب‌های آتشفشانی ال‌تیده و هم کوهنوردی در پارک گاراخونای. و البته چه در شهر لاس‌پالماس بمانید و چه در سانتاکروز، اقیانوس آتلانتیک برای همه جور ورزش آبی مهیاست. بزرگترین کلکسیون طوطی جهان در پارک لوروی هم بچه‌ها را سرگرم می‌کند. طبعا بهترین غذایی هم که می‌شود اینجا خورد ماهی است که بهترینش سانکوچو است؛ نوعی ماهی سفید ترد نمک‌سودشده با سس موخو. اگر وسط این همه خوشی هوس خرید هم کردید، بهترین مرکزخریدها با برندهای اسپانیایی و جهانی در لاس‌پالماس جمع شده‌اند. سبدهای بافته‌شده از برگ درخت موز و قلاب‌بافی‌های ظریف هم سوغاتی‌های معروف اینجا هستند.
هزینه سفر به جزایر قناری

هزینه سفر به جزایر قناری

جزایر قناری سرزمین رویایی اروپاست، با این همه سفرش آنقدری گران نیست که دور از دسترس باشد. پروازهای مختلف با قیمت متوسط هر روز به این جزیره می‌روند و خرید بلیط، خصوصا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به صورت روزانه به جزایر قناری آسان است. اما به طبع هرچه زودتر برای خرید بلیطتان اقدام کنید، به صرفه‌تر است. تنوع هتل نیز بسیار زیاد است و همیشه می‌توانید هتل قابل قبولی با قیمت متوسط پیدا کنید. غذاها به‌نسبت کیفیت و تازگی‌شان، قیمت‌های خوبی دارند. اتوبوس همه جای جزیره را با قیمت کم طی می‌کند اما اگر می‌خواهید به دل جنگل یا ساحل‌های خلوت قناری بروید، بهتر است ماشین کرایه کنید که قیمتش نسبتا بالا است.

آب و هوای جزایر قناری

آب و هوای جزایر قناری

اگر بخواهیم آب و هوای جزایر قناری را در یک عبارت ِ کوتاه توضیح دهیم آن عبارت "همیشه بهار" خواهد بود. درست است که هوا هیچ وقت خیلی سرد نمی‌شود اما به هر حال بد نیست که در زمستان لباس گرم همراه داشته باشید. در زمستان هوا خنک، دلچسب و البته آفتابی است. جزایر قناری در طول فصل زمستان همیشه شلوغ و پر از توریست‌های اروپایی و آمریکایی است، در عوض تابستان‌ها جزایر پر از اسپانیایی‌ها می‌شود، یکی از دلایل این امر برگزاری جشنواره‌ها و فستیوال‌های مختلف است.

با عضویت در خبرنامه زورق از تخفیف‌های ویژه، جشنواره‌های خرید، رویدادهای مهم دنیای سفر و گردشگری باخبر شوید.