سنگاپور

  • مناسب خرید
  • سفر با کودک
  • مدرن

رفت و برگشت از ۱,۵۵۴,۰۰۰ تومان

هتل از شبی ۶۴۱,۴۶۷ تومان

سنگاپور از مدرن‌ترین پایتخت‌های آسیاست؛ شهر آسمان‌خراش‌های رنگارنگ و خیابان‌های شیک و چشم‌نواز؛ بندرگاهی پررونق با دریاچه‌ای درخشان، درختان انبوه استوایی و مردمی شاد. هرجای این شهر که قدم بگذارید، دیدنی‌های زیادی منتظرتان است: محله‌ی چینی‌ها، محله‌ی هندی‌ها، خلیج مارینا با یک چرخ‌و‌فلک ۳۰متری‌، خیابان مارینا بی با رستوران‌ها و کافه‌های پرجنب و جوش و بالاخره خیابان اورکارد با معروف‌ترین برندهای دنیا که بهشت دوستداران خرید نام گرفته است. بهترین مرکز خریدهای این خیابان فار ایست پلازا و ایون پلیس هستند. جزیره‌ی سنتوزا، پارک پرندگان، پارک سافاری و باغ‌های ارکیده و گیاه‌شناسی هم از دیدنی‌های دیگر سنگاپور هستند. غذا خوردن را هم باید جزء تفریحات این شهر حساب کنید. به جز خوراک‌های چینی، هندی، تایلندی، مالایی و اروپایی، غذاهای سنگاپوری را هم از دست ندهید که معجون دلچسبی از آشپزی‌های مختلف آسیا هستند؛ مثلا نودل زرد با گوشت کبابی و سس چیلی یا ساتای بی هون که گوشت کبابی خوابانده در سس بادام‌زمینی و برگ گیاهان استوایی است.
هزینه سفر به سنگاپور

هزینه سفر به سنگاپور

سنگاپور یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین شهرهای شرق آسیا است. سفر به این شهر چندان راحت و ارزان نیست. پروازهای سنگاپور نسبتا طولانی و گران است اما با این حال خرید بلیط هواپیما به سنگاپور زیاد اتفاق می‌افتد. اقامت نیز چندان ارزان نیست. هتل‌های متوسط و بهتر از متوسط قیمتشان کم نیست. هزینه‌های روزمره در سنگاپور نسبتا گران است. برای غذای مناسب هم باید پول نسبتا خوبی خرج کنید. سنگاپور قطار، اتوبوس و تاکسی دارد که ارزان‌ترین و راحت‌ترینشان قطار است. به طور کلی سفر به این شهر لوکس و زیبا سفر ارزانی نیست.

آب و هوای سنگاپور

آب و هوای سنگاپور


سنگاپور به خاطر نزدیکی به خط استوا، هوای گرم و مرطوبی دارد و دمایش هیچ وقت پایین‌تر از ۲۰ درجه‌ی سانتی‌گراد نمی‌آید. دمای تابستان و زمستانش هم آن‌قدری با هم فرق ندارند؛ ماه‌های زمستان، باران زیاد می‌بارد و به همین خاطر، دمای هوا کمی پایین‌تر است، اما نه آن‌قدر که بر روی صنعت توریسم کشور تاثیر خاصی بگذارد. شلوغ‌ترین وقت سال در سنگاپور، زمان تعطیلات مدارس است و برخی از جشنواره‌های مهم بین‌المللی.

با عضویت در خبرنامه زورق از تخفیف‌های ویژه، جشنواره‌های خرید، رویدادهای مهم دنیای سفر و گردشگری باخبر شوید.